Offering you a complete choice of products which include led 120w dmx rgb light for outdoor light and veltrox 150w led rgb wall washer light for indoor and outdoor building decoration use.
₹ 15000 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 50W |
| Warranty | 3 Years |
| Body Material | Aluminium |
| Usage/Application | Outdoor |
| Model Name/Number | VLT 50 RGB |
| Lighting Type | LED |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1000 Piece
₹ 5000 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 150W |
| Warranty | 2 years |
| Beam Angle | 30 |
| Lighting Type | LED |
| Input Voltage | 230V AC |
| Body Material | Aluminium |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Veltrox |
Minimum order quantity: 1000 Piece
Renish Jitendrabhai Dhami (Owner)
Volta Enterprise
NR Matuki Hotel, NR Khodiyar Electric And Batery, Bapa Sitaram Park, Kalavad Marg, Mota Mava, Twilicious Bakery And Cakes
Rajkot - 360005, Gujarat, India